• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Dlaczego grywam u bukmacherów?

Co zrobić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Mam długoletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednakże niestety jest tak, iż straciłem duże pieniądze. Dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co zatem się stało? Cóż, tak naprawdę wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać dużą liczbę spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze właśnie na tych ludziach, którzy w taki sposób grywają. Czyli należy trochę zmienić własną strategię – sporo lepszym wyjściem jest to, aby postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w przeważającej większości przypadków to jest tak, iż generalnie stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, minimum 2. Sądzę, że to wspaniałe, iż mam okazję poznać typy dnia: czyli są w Polsce doświadczeni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się swoimi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeżeli się znają, to w zasadzie są wielce pomocni. Chciałbym także trochę wspomnieć o psychice – czyli w zasadzie czymś niesamowicie pomocnym jest to, aby nie uważać, iż OK jest to by ciągle grywać. Trzeba robić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.

1. Dowiedz się więcej

2. Znajdź więcej

3. Kliknij

4. Przejrzyj

5. Przeglądaj

Categories: Sport

Comments are closed.